П`ятниця, 15.12.2017, 16:06
Вітаю Вас Ніхто | RSS

Середня Спеціалізована Загальноосвітня Школа №93

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Вживання алкоголю та наркотиків » Вживання алкоголю та наркотиків (Вживання алкоголю та наркотиків.)
Вживання алкоголю та наркотиків
Астра Дата: Середа, 10.12.2008, 10:20 | Повідомлення # 16
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 0 []
Статус: Прогулює
Кожна людина може зупинитись треба тільки захотіти. Якщо лбдина психічно свідома( читай здорова) і соціально усталена то вона НІКОЛИ не попаде в таку залежність!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не все так райдужно. Алкоголізм - це хвороба. А жіночий алкоголізм практично невиліковний. Психічно здорова і соціально зреалізована людина НЕ потрапить в таку залежність лише в тому разі, якщо ніколи, НІКОЛИ не вживатиме алкоголю. Максималізм - це добре, але життя, насправді, трохи не таке. Окрім того, соціальні умови надзвичайно мінливі, особливо у нашій країні, і бути постійно соціально зреалізованим просто неможливо.

Yarema, а де опус про вплив наркотиків і алкоголю?

Голова на плечах - це добре. Але в молодості є така штука - стоппер, то момент, коли відчуваєш, що вже досить. З віком стоппер зникає, і контролювати себе стає важче... А ще з віком приходить похмілля... Може, звичайно, воно і зараз в когось є, але як поголовне явище виникає років так після 20-ти... І тоді виникає "опохмєл"...

І п"яний чоловік - це, звичайно, неприємне явище, але п"яна жінка - то просто огидно...

amor tussique non celantur

Max Дата: Середа, 10.12.2008, 11:14 | Повідомлення # 17
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Група: Адміністратори
Репутація: 4 []
шо значить шо похмілля виникає після 20 років, похмілля буде тоді, коли ти шось випєш, незалежно від віку.

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Bober Дата: Середа, 10.12.2008, 12:26 | Повідомлення # 18
Модер
Репутація: 17 []
Астра, щераз тобі скажу, якщо немаєш що розумного сказати то краще мовчи.
Quote (Астра)
лише в тому разі, якщо ніколи, НІКОЛИ не вживатиме алкоголю
тут ідея якраз в тому щоб переконати, що вживати нетреба.
Quote (Астра)
Максималізм - це добре, але життя, насправді, трохи не таке
ЦЕ взагалі ні дочого.
Quote (Астра)
Окрім того, соціальні умови надзвичайно мінливі, особливо у нашій країні, і бути постійно соціально зреалізованим просто неможливо.
В тому і полягає соціальна зрілість і зреалізованість щоб постійно почувати себе комфортно, або наближено до того і боротись за своє соціальне становище
Quote (Астра)
Yarema, а де опус про вплив наркотиків і алкоголю?
Знову нідочого
Quote (Астра)
Але в молодості є така штука - стоппер, то момент, коли відчуваєш, що вже досить
Такого ідіотизму я взагаліц неможу зрозуміти. Ти хоч думає що ти пишеш???????????????? Який стопер в молодості.Це навпаки з віком приходить розум, а в тебе дивлюсь стопер точно, але в голові!
Quote (Астра)
А ще з віком приходить похмілля... Може, звичайно, воно і зараз в когось є, але як поголовне явище виникає років так після 20-ти... І тоді виникає "опохмєл"...
Похмілля явище чисто хімічне і від віку ніяк не залежить. А лише від кількості, якості алкоголю і ще багатьох інших факторів. angry

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Max Дата: Середа, 10.12.2008, 13:36 | Повідомлення # 19
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Репутація: 4 []
Повністю погоджуюсь

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Oleg Дата: Середа, 10.12.2008, 13:55 | Повідомлення # 20
Супер-модералісімус
Репутація: 13 []
Я думаю для нашої влади вигідно щоб люди спивалися,вони все виносять з хати, крадуть, те саме і з наркотиками,я думаю що політики від того всього мають вигоду(((

А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
І всюди гарні краєвиди, -
На дротах москалі висять,
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів, шовіністів,
І всяких Путінів - козлів.
І я щасливий у Москві

Yarema Дата: Середа, 10.12.2008, 16:34 | Повідомлення # 21
Людина
Репутація: 2 []
Quote (Bober)
Quote (Астра)
Але в молодості є така штука - стоппер, то момент, коли відчуваєш, що вже досить
Такого ідіотизму я взагаліц неможу зрозуміти. Ти хоч думає що ти пишеш???????????????? Який стопер в молодості.Це навпаки з віком приходить розум, а в тебе дивлюсь стопер точно, але в голові!

Не то ти детка реально шось втупила))) Серйозно)))))))) Мож ти навпаки хотіла написати? smile
Quote (Bober)
А ще з віком приходить похмілля... Може, звичайно, воно і зараз в когось є, але як поголовне явище виникає років так після 20-ти... І тоді виникає "опохмєл"...
Похмілля явище чисто хімічне і від віку ніяк не залежить. А лише від кількості, якості алкоголю і ще багатьох інших факторів. angry

І то правда =) Похмілля і в 10річного буде якшо йому дати алкоголь... =)
Quote (Oleg)
Я думаю для нашої влади вигідно щоб люди спивалися,вони все виносять з хати, крадуть, те саме і з наркотиками,я думаю що політики від того всього мають вигоду(((

Таке ше за Радянського Союзу було.... Після І Світової вони взагалі водку ешалонами в села завозили шоб "горе бувше запити, та і за майбуття випити". От воно і вкоренилось і тепер сидить в самій нашій ментальності(( Сумно cry

Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай !

Bober Дата: Середа, 10.12.2008, 18:21 | Повідомлення # 22
Модер
Yarema, Ще один аргумент, фронтові (або наркомівські ) 100 грам. Oleg, ну звичайно, пияками і дурнями легше керувати!!!!!!!!! sad

Yarema Дата: Середа, 10.12.2008, 18:36 | Повідомлення # 23
Людина
Quote (Bober)
фронтові (або наркомівські ) 100 грам

Та та)) І таке було.... От і кажу, воно вже в жахливу звичку ввійшло... Рахуй що зараз в селі тракторист постарше без 100 грам за руль не сяде!)) То вже як традиція для нього, бо він так ше за Союзу привик... angry

Bober Дата: Середа, 10.12.2008, 20:33 | Повідомлення # 24
Модер
Ну ця звичка і на нас з тобою поширюється ( і всіх решта ). наприклад почитай тему новий рік, а тепер викини всі пости де говорится про алкоголь.................... і вже нема що читати.

Yarema Дата: Четвер, 11.12.2008, 20:47 | Повідомлення # 25
Людина
Частково так)) biggrin
Всьо виходить алкоголіки ми..)) Та, не, жартую.....
Головне не робити собі з того ідола, бо якшо попробував і сподобалось, то гірше нема.... Краще не пробуйте і все буде чікі wink
Колись он не пили до 30-40 взагалі!) То ж вважалось "ганьба для парубка-молодика за чарку взятись" =)
А і ше така маленька порада..... Ніколи в житті не робіть "як інші"... робіть "як треба і як правильно" smile
Бо інколи одна людина може бути правою а 100 помилятись!

ORION Дата: Неділя, 22.03.2009, 21:25 | Повідомлення # 26
3а4оТний
Репутація: 9 []
Я думаю треба попробувати все у своєму житті....і поки молидий шоб потім голову не знесло як вирвешся на свободу!
але як уже вище зазначили у всьому потрібно мати голову на плечах....також немаловажливим є фактор компанії в якій знаходишся!

Чітера не попадають ні врай,ні в пекло,вони попадають в БАН...

Oleg Дата: Вівторок, 24.03.2009, 19:44 | Повідомлення # 27
Супер-модералісімус
Репутація: 13 []
я думаю краще не пробувати бо фіг його знає....може і сподобатись,а якщо вже сподобається то буде тяжко відвикнути..переважно всі починають:"Ай попробую...вроді залежності не викликає"...а в кінцевому результаті наркоманія процвітає.

А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
І всюди гарні краєвиди, -
На дротах москалі висять,
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів, шовіністів,
І всяких Путінів - козлів.
І я щасливий у Москві

Bober Дата: Вівторок, 07.04.2009, 20:58 | Повідомлення # 28
Модер
Згідний з Oleg, хоча сам також багато чого попробував

Markish Дата: П`ятниця, 11.09.2009, 17:40 | Повідомлення # 29
Новачок
Репутація: 0 []
Наркотики ніколи в житті не пробував,навіть травки)і небуду.Принципово.Алкоголь в хорошій компанії під настрій.нічого поганого в тому не бачу. dry

Bober Дата: Субота, 12.09.2009, 00:14 | Повідомлення # 30
Модер
Наркотики ніколи в житті не пробував,навіть травки)і небуду.Принципово.Алкоголь в хорошій компанії під настрій.нічого поганого в тому не бачу.

Залежить від того скільки тобі років.

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Вживання алкоголю та наркотиків » Вживання алкоголю та наркотиків (Вживання алкоголю та наркотиків.)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017