Субота, 16.12.2017, 18:57
Вітаю Вас Ніхто | RSS

Середня Спеціалізована Загальноосвітня Школа №93

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Ігри » Форумна рольова гра! (Цікавий сюжет, хороша адміністрація і дуже мало гравців!!!)
Форумна рольова гра!
Kaname-chan Дата: Неділя, 31.05.2009, 23:11 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 0 []
Статус: Прогулює
Форумна рольова гра по-українськи!

[Клікабельний малюнок]

Зараз на просторах Інтернету надзвичайно популярними стали форумні рольові ігри. Нічого дивного тут немає, адже це чудова можливість розвинути свою фантазію, навчитися гарно і грамотно виражати свої думки, а також поспілкуватися з людьми з усіх куточків світу. Відколи я вперше почала грати, мене постійно тривожила одна думка. А чому ніде немає таких ігор по-українськи? Й справді, коли я спробувала знайти таку рольову, де б спілкувалися моєю рідною мовою, то знайшла лише один форум... закинутий ще у 2006 році...

Але зовсім недавно з'явився такий форум-гра! Наша адміністрація робить усе можливе, щоб "розкрутити" рольову! Єдине, чого нам бракує, це учасників... Тому запрошую усіх на форумну рольову гру ~Академія ім.Йозефа Швейка~!

~Наш сюжет~
~Наші правила~
~Академія ім.Йозефа Швейка~

Дана Ворожко

Додано (31.05.2009, 23:11)
---------------------------------------------
У нас новий дизайн! Крім цього, з'явилися нові персонажі! Вже можна активно грати на усіх локаціях, хоча за сюжетом гра почнеться трохи згодом.. Так чи інакше, завітайте до Академії та приєднуйтеся до гри!

Якщо є потреба, Адміністрація особисто кожному поможе із вибором персонажа та написанням анкети.

Повідомлення редагував Kaname-chan - П`ятниця, 13.03.2009, 17:45

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Ігри » Форумна рольова гра! (Цікавий сюжет, хороша адміністрація і дуже мало гравців!!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017