Субота, 16.12.2017, 18:56
Вітаю Вас Ніхто | RSS

Середня Спеціалізована Загальноосвітня Школа №93

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Куріння
Ви курите?
1.Так.[ 9 ][29.03%]
2.Ні.[ 11 ][35.48%]
3.Ніколи не пробував(ла).[ 7 ][22.58%]
4.Кинув(ла)[ 4 ][12.90%]
Усього відповідей: 31
Bober Дата: Четвер, 10.09.2009, 22:20 | Повідомлення # 46
Модер
Група: Адміністратори
Репутація: 17 []
Статус: Прогулює
Вони думають, що без сігарєти ніколи не зможуть розслабитись, зосередитись, зняти стрес, получати задоволення від відпочинку, тощо...

Так воно і є, я вже помоєму казав, куріння це виключно психологічна звичка. Особисто мені треба просто щось тримати в руках.

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Ramon Дата: П`ятниця, 11.09.2009, 07:58 | Повідомлення # 47
Майже модер
Група: Користувачі
Репутація: 7 []
Особисто мені і так хватає проблем з легеннями і серцем, нетреба курити щоб дістати бронхіт і тд....

Markish Дата: П`ятниця, 11.09.2009, 17:38 | Повідомлення # 48
Новачок
Репутація: 0 []
Куріння допомагає розрядитись.Курив 4-5 років,кинув в один день по особистих причинах.Нічого важкого нема happy
почуваю себе набагато краще cool секрет куріння простий і полягає він в вихованні.Дехто боїться курити,бо так батьки привчили,дехто курить бо йому всерівно.Я курив,тому що куріння знімає "Напряг" після пар,чи уроків,допомагає розслабитись.І це дійсно так,але мінусів більше ніж плюсів.

Ramon Дата: Четвер, 17.09.2009, 09:39 | Повідомлення # 49
Майже модер
Репутація: 7 []
Markish, розслабитися..недумаю...саме краще це масаж..от і він допоможе тобі розслабитися і потонути=))

ORION Дата: Неділя, 20.09.2009, 23:06 | Повідомлення # 50
3а4оТний
Група: Адміністратори
Репутація: 9 []
да-да масаж то прікол,коли тобі його дівчина робить.=)))))))))

Чітера не попадають ні врай,ні в пекло,вони попадають в БАН...

valerysan Дата: Четвер, 22.07.2010, 12:51 | Повідомлення # 51
Новачок
Добре відомо, що тютюн шкідливий для здоров'я. У дійсності кожна тонна споживаного тютюну призводить приблизно до однієї смерті. Що менш добре відомо, так це те, що тютюн у глобальному масштабі є також і чисто економічно збитковим. Існують визначені вигоди для споживачів і виробників у формі негайних задоволень і прибутків, що можуть бути оцінені по ринковим даним, але ці ринкові переваги зводяться нанівець вартістю хвороб і смертей, обумовлених споживанням тютюну. Просумувавши усі вигоди і витрати, експерт Всесвітнього Банку прийшов до висновку, що світовий ринок тютюну призводить у всесвітньому масштабі до щорічної втрати 200 мільярдів доларів. Приблизно одна третина цих витрат припадає на країни, що розвиваються. Витрати на пряму медичну допомогу, обумовлені викликаними тютюном хворобами, були виміряні кількома дослідженнями. Сюди входила оцінка вартості наданих медичних послуг, які не були б потрібні за відсутності споживання тютюну. Використовуючи подібну методологію, оцінили витрати у зв'язку з втратою працездатності, зростанням захворюваності, втратами при пожежах, зниженням продуктивності праці і втраченого прибутку через ранню смертність.
У багатьох випадках значна частина прибутку сім'ї витрачається на підтримку тютюнової залежності, не даючи в такий спосіб витратити ці гроші на поліпшення харчування сім'ї, освітянські потреби або ж інвестування у виробничі потужності.
На щастя, у наявності є рентабельні політичні заходи, спрямовані проти тютюну. До цих заходів належать податки, антитютюнове законодавство, інформація і освіта, а також заборона реклами. Всесвітній Банк також оцінив, що профілактика паління є одним з найрентабельніших заходів охорони здоров'я. Ефективна профілактика паління обійдеться усього в 20-40 доларів на рік збереженого життя. З іншого боку, лікування раку легенів, що може продовжити життя тільки приблизно 10% жертв раку, обходиться в 18 тисяч доларів на рік збереженого життя.

Iris Дата: Неділя, 13.02.2011, 03:46 | Повідомлення # 52
Новачок
Ну звісно ж, можна писати купу моралізаторських речей, типу "як погано курити", "всі курці моральні слабаки, їм слабо кинути", "куріть - і помрете рано"... blahblah Слухайте, ну що це дасть? На щастя, я вже якось переросла моралізаторство... Цим нікого не переконаєш. Зрештою, і видирання цигарки з рота нічого не дасть. І залякування різними болячками. І навіть подорожчання тютюну. Людина, яка хоче курити - буде курити, і нічого тут не вдієш. Ну хіба в неї з’явиться якийсь внутрішній стимул, який підштовхне її облишити цю звичку.
Учнів не треба "бити" за куріння - ефекту буде рівно нуль. Впевнена: вони куритимуть далі, от тільки обережніше, щоб не попастися нікому на очі, і вигадуватимуть різні прибамбаси, щоб їх не "занюхали" (тобто щоб запах не в’ідався у пальці, волосся, щоб не пахло з рота etc.). Вам не здається, що краще вглибитися в корінь проблеми, а не міряти всіх однією міркою? Причини куріння можуть бути різні - конформізм (друзі, мода, та ж сім’я, зрештою), стреси, банальна цікавість... Але, звісно ж, індивідуальний підхід - це щось зі сфери фантастики, дітей краще підганяти під стандартний шаблон, для чого паритися з кожним окремо... Для чого взагалі їх розуміти? Краще регулярно залякувати, щоб не перегинали палицю і не курили прямісінько під входом у школу, а на все решта ми солідарненько заплющимо очі...
От і маємо те, що маємо.

Не бійтеся цієї гранати... Вона ручна...

Повідомлення редагував Iris - Неділя, 13.02.2011, 03:55

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017