[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Куріння
Ви курите?
1.Так.[ 9 ][29.03%]
2.Ні.[ 11 ][35.48%]
3.Ніколи не пробував(ла).[ 7 ][22.58%]
4.Кинув(ла)[ 4 ][12.90%]
Усього відповідей: 31
Bober Дата: Неділя, 07.12.2008, 15:59 | Повідомлення # 31
Модер
Група: Адміністратори
Репутація: 17 []
Статус: Прогулює
Napoleon, Ну то ти зайди в туалет і вижени тих хто там курить, а говорити кожен вміє. А решту обговорення в іншій темі

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Yarema Дата: Понеділок, 08.12.2008, 20:58 | Повідомлення # 32
Людина
Група: Користувачі
Репутація: 2 []
Napoleon, ти вже закінчив школу?
Старшокласників треба не курити випускати, а в голову бити шоб в туалетах не курили.... Тебе якби за Союзу побачили з сигаретою в зубах то тебе не то шо з школи вигнали ти би життя всьо собі споров, ше й батькам на роботах добренькі догани би виписали......

Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай !

Bober Дата: Вівторок, 09.12.2008, 18:39 | Повідомлення # 33
Модер
Бити неможна всеодно незрозуміє, треба наказувати. Але як ще не придумав.

Yarema Дата: Вівторок, 09.12.2008, 22:51 | Повідомлення # 34
Людина
Не про бити я образно!))
Вислів був "бити головою об стінку і слухати чи дихає" - пресувати сильно....
Ясно шо ніхто бити не буде, але якшо викликати до школи батьків тих хто курить то половина з них напевне точно кине, ))

Додано (09.12.2008, 22:51)
---------------------------------------------
Що саме на вас очікує, якщо ви курите
Прочитайте хоча би пару)))

Передмова: у всіх цих наслідків можуть бути і інші причини, але тільки куріння - це те, що ви самі свідомо робите з собою. Не хтось, а ви самі.
Втім, можливо, несвідомо. Можливо, вам не вистачало інформації. Будь ласка, читайте.
Почнемо з голови, і підемо далі, аж до п'ят (якщо хочете, то можете подивитися на все це в графічній формі).

1. Втрата волосся
Куріння послаблює імунітет, що робить тіло більш вразливим для таких хвороб як червона вовчанка і застійна себорея. Вони можуть викликати втрату волосся, виразку ротової порожнини і висипи на обличчі, шкірі голови та рук.

2. Катаракта
Вважається, що куріння викликає погіршення зору. Серед курців на 40% більше випадків катаракти, помутніння кришталика ока, що перешкоджає проходженню світла і може призвести до сліпоти.
Дим викликає катаракту двома шляхами: подразнюючи очі та постачаючи хімікалії у легені, які разом з кров'ю надходять до очей. З курінням також пов'язана дистрофія жовтої плями, що розвивається з віком – невиліковна хвороба ока, яка викликається пошкодженням центральної частини сітківки (яка і називається плямою). Жовта пляма відповідає за центральний зір і забезпечує нам здатність читати, вести автомобіль, розпізнавати обличчя та кольори, а також детально роздивлятися об'єкти.

3. Поява зморшок
Куріння призводить до передчасного старіння шкіри, знищуючи білки (протеїни), які надають їй еластичності, суттєво зменшуючи вміст вітаміну А і погіршуючи кровообіг. Шкіра курців суха, жорстка і вкрита тонкими зморшками, особливо навколо губ та очей.

4. Втрата слуху
Оскільки куріння викликає тромби на стінках кровоносних судин, зменшуючи постачання крові до внутрішнього вуха, ті, хто курить, можуть втратити свій слух раніше, ніж ті, хто не курить. Курці більш вразливі до втрати слуху, викликаної інфекцією чи голосним шумом, а також з втричі більшою імовірністю страждають від зараження середнього вуха, що може призвести до подальших ускладнень таких як менінгіт та параліч Белла.

5. Рак шкіри
Куріння не викликає меланому (іноді смертельна форма раку шкіри), але воно підвищує небезпеку смерті від неї. У тих,
хто курить, подвійний ризик захворіти на рак плоских клітин шкіри – рак, який залишає вкриті лускою червоні висипи на шкірі.

6. Псування зубів
Куріння впливає на хімічне середовище ротової порожнини, спричиняючи додатковий зубний наліт, пожовтіння зубів, що сприяє їх руйнуванню. Курці мають у півтора рази більшу можливість втратити свої зуби.

7. Емфізема
Окрім раку легень, куріння спричиняє емфізему – опухання та розрив альвеол (повітряних пухирців) у легенях. Це зменшує об'єм легень, який служить для вдихання кисню та вивільнення вуглекислого газу. У важких випадках лише трахеотомія дозволяє пацієнтам дихати: отвір у трахею і вентилятор, щоб постачати повітря у легені. Хронічний бронхіт призводить до скупчення гнійного слизу, що cпричиняє болючий кашель і ускладнює дихання.

Додано (09.12.2008, 22:51)
---------------------------------------------
8. Остеопороз
Угарний газ – найбільш отруйний газ автомобільних вихлопів та сигаретного диму – зв'язується з кров'ю набагато швидше, ніж
кисень. Це погіршує здатність крові переносити кисень у заядлих курців більше, ніж на 15%. В результаті кістки курців втрачають міцність, легше піддаються переломам і на 80% довше заживають. Курці також можуть бути більш вразливими до проблем зі спиною: дослідження показало, що працівники промисловості, які курять, в п'ять разів частіше відчувають біль в поясниці після поранення.

9. Хвороби серця
Кожна третя смерть у світі відбувається внаслідок серцево-судинних захворювань.
Куріння – один з найбільших факторів ризику розвитку цих хвороб. У розвинутих країнах ці хвороби вбивають більше, ніж 1 000 000 чоловік на рік. Пов'язані з курінням серцево-судинні хвороби вбивають більше, ніж 600 000 чоловік на рік. Куріння змушує серце битися швидше, збільшує кров'яний тиск, підвищує ризик гіпертонії та закупорювання судин, що решті-решт викликає всерцеві напади та приступи.

10. Виразка шлунку
Куріння зменшує опір бактеріям, що спричиняє виразку шлунку. Воно також погіршує здатність шлунку нейтралізувати кислоту після їжі, дозволяючи їй роз'їдати оболонку шлунку. У тих, хто курить, виразка важче лікується і частіше повторюється.

11. Знебарвлені пальціСмола, що міститься в сигаретному димі, скупчується у пальцях та нігтях, забарвлюючи їх у жовтувато-коричневий колір.

12. Рак матки та переривання вагітності
Окрім збільшення ризику раку матки та шийки матки, куріння перешкоджає заплідненню у жінок та створює ускладнення протягом вагітності та в процесі пологів. Куріння під час вагітності збільшує ризик зниження ваги дитини, а також майбутніх наслідків для здоров'я. У жінок, які курять, в результаті недостатнього постачання кисню до ембріону та пошкодження плаценти, викликаного угарним газом і нікотином, що містяться в сигаретному димі, в 2 - 3 рази частіше трапляється переривання вагітності (мертвонародження. Раптова загибель немовлят теж пов'язана з курінням. Крім того, куріння здатне понизити рівень естрогену (жіночий статевий гормон), що спричиняє передчасну менопаузу.

13. Пошкодження сперми
Куріння здатне пошкоджувати сперму і спотворювати ДНК, що може викликати переривання вагітності та вроджені дефекти. Дослідження виявили, що чоловік, який курить, набагато більше ризикує стати батьком дитини, що матиме рак. Куріння також скорочує кількість сперматозоїдів і зменшує приток крові до статевого органу, що стає причиною імпотенції. Безплідність більше поширена серед тих, хто курить.

14. Псоріаз
У тих, хто курить, в 2 - 3 рази більша імовірність розвитку псоріазу – незаразного запалення шкіри: все тіло покривається червоними плямами, що повільно розповсюджуються і зудять.

15. Хвороба Бюргера
Хвороба Бюргера, також відома як облітеруючий тромбангіїт, – це запалення артерій, вен, та нервів ніг, що в більшості випадків призводить до обмеження кровообігу. Якщо хворобу Бюргера не лікувати, це може призвести до гангрени (омертвіння тканини тіла) и ампутації пошкоджених частин тіла.

16. Рак
Встановлено, що понад 40 складових тютюнового диму викликають рак.
Курці в 22 рази частіше хворіють раком легень, ніж ті, що не курять. За результатами багатьох досліджень, чим довше людина курить, тим більший ризик розвитку у неї багатьох інших ракових утворень, у тому числі: рак носа (у 2 рази більше) ; язика; рота, слинної залози та глотки (6 - 27 разів); горла (12 разів); стравоходу (8 - 10 разів); гортані (10 - 18 разів); шлунку (2 - 3 рази); нирок (5 разів); сечового міхура (3 рази); статевого органу (2 - 3 рази); підшлункової залози (2 - 5 разів); товстої кишки (3 рази); прямої кишки (5 - 6 разів). Деякі дослідження також показали зв'язок між курінням та раком молочної залози.

Куріть наздоровя!! ;)))))

Астра Дата: Середа, 10.12.2008, 10:06 | Повідомлення # 35
Новачок
Репутація: 0 []
Yarema, дякую... Тільки от мені видається, що людям в основному відомий вплив куріння на здоров"я... А справи то не міняє... Гарні ідеї про престижність образу - "людина з сигаретою", а ще про куріння жінок в чоловічій компанії... Є ще таке - в курилці полюбляють ділитися секретами...
А ще такий факт про куріння - дівчата більш схильні піддаватися зовнішнім впливам,особливо зі сторони батька, тобто якщо батько дівчинки курить, у неї більше шансів почати курити, ніж якщо курить батько хлопця... А ще зараз прослідковується цікава тенденція - коли раніше куріння було все-таки прерогативою чоловіків, то зараз частка дівчат-курців суттєво збільшилася...
Є ще така думка, правда, не знаю, як її правильно оформити... Я вважаю, що було б дуже позитивно, хоча ідея абсолютно неймовірна,розпочинати завдавати шкоду своєму здоров"ю з досягненням повноліття, коли людина стає офіційно повноправною... В такому віці хоч приблизно розумієш, що ти робиш, а ще зникає явище конформізму (всі побігли, і я побіг). Розумію, що це з області фантастики... Те саме думаю і про статеві стосунки... Ідеалістка і консерваторка... biggrin

amor tussique non celantur

Bober Дата: Середа, 10.12.2008, 12:11 | Повідомлення # 36
Модер
Астра, у мене складається таке враження, що ти всюди оправдовуєш себе і причину свого куріння.І взагалі тут мова не про тебе а про куріння загалом. Якщо нема що написати то краще просто почитай. А то прикрасила красивими словами речення і думаєш, що це розумно!

Yarema Дата: Середа, 10.12.2008, 16:27 | Повідомлення # 37
Людина
Астра
Ну шо я тобі на то відповім... Попробую попорядку.....
Нарахунок куріння дівчат... От в мене особисто був випадок коли я просто не міг цілуватись з дівчиною...)
Може то і смішно, але повір, "середовище" в неї в роті було далеко не як в рекламі Orbit )))
Можливо просто деякі дівчата думають що хлопцям подобається коли вони курять... Коли хлопець курить, можливо йому і без різниці, а так.....
Нарахунок "шанси закурити коли батьки курять" то всьо туфта!! Батьки не стоять з тобою з кентами чи з подружками коли хтось пропунує тобі затягнутись... В мене наприклад батьки не курять і я всеодно пробував.... Просто в мене вистарчило сили волі зупинитись... cool
А нарахунок "дуже позитивно розпочинати завдавати шкоду своєму здоров"ю з досягненням повноліття" то не простіше не завдавати йому шкоди? =) Подумай про то..... Всерівно середньостатистичний курець який скурює 12-17 сигарет вдень, тратить на куріння близько 4грн(це ше поки ціни не підняли)) і 100хв свого часу. Це близько 120грн/місяць і 50год. Не краще за ті гроші піти скажем в басейн поплавати шоб животік чи прес класний мати? Повір таке хлопці цінують набагато більше!!! biggrin happy cool tongue

Oleg Дата: Середа, 14.01.2009, 22:19 | Повідомлення # 38
Супер-модералісімус
Репутація: 13 []
доречі тепер сигарети ще подорожчали,я вважаю це правельним,але думаю курців кинути курити уих нещасних 50 коп. не зупинять

А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
І всюди гарні краєвиди, -
На дротах москалі висять,
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів, шовіністів,
І всяких Путінів - козлів.
І я щасливий у Москві

Yarema Дата: Середа, 14.01.2009, 23:57 | Повідомлення # 39
Людина
Прогнозували підвищенні цін на 30% так пачка Parliament до прикладу має коштувати 10-12грн happy

Bober Дата: Вівторок, 27.01.2009, 10:56 | Повідомлення # 40
Модер
Ті хто курив і так будуть курити

Ramon Дата: Четвер, 10.09.2009, 17:05 | Повідомлення # 41
Майже модер
Репутація: 7 []
Bober, от приклад одного друга мого. Курив він 3 роки..закохався а дівчина некурить він спочатку в аптеці брав сигарети проти куріння зі смаком попилу дров..і тепер тьфу тьфу вже як 3 місяць некурить..дотогож коли чує запах диму кашляє..значить легені нехочуть цього і це головне!!!!!!!!!!!!

Bober Дата: Четвер, 10.09.2009, 21:54 | Повідомлення # 42
Модер
Значить такий він курець був. А легені і мої супротивляються, після 8 років куріння.

Max Дата: Четвер, 10.09.2009, 22:10 | Повідомлення # 43
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Репутація: 4 []
Курити може кинути кожен... просто треба відповідно настроїтись....

P.S. є така книжка "Алан Карр-легкий способ бросить курить", так вот, про неї всюди дуже хороші відгуки, типу люди які її прочитали без проблем кинули курити... Затяті курці, які дуже хочуть кинути, можуть попробувати, всерівно нічого не втрачають...

Кого зацікавило, тут можна скачати книжку:

http://lvschool93.at.ua/AlanKarr.rtf

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Bober Дата: Четвер, 10.09.2009, 22:12 | Повідомлення # 44
Модер
Max, Знаєш чого люди бояться кидати курити? Тому, що більшість боїться зірватись і облажатись перед іншими, типу слабак немає сили волі і т.д.

Max Дата: Четвер, 10.09.2009, 22:18 | Повідомлення # 45
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Репутація: 4 []
Якраз нє... більшість людей бояться кинути курити, бо не можуть уявити життя без сігарєти... Вони думають, що без сігарєти ніколи не зможуть розслабитись, зосередитись, зняти стрес, получати задоволення від відпочинку, тощо...

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук: