[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Куріння
Ви курите?
1.Так.[ 9 ][29.03%]
2.Ні.[ 11 ][35.48%]
3.Ніколи не пробував(ла).[ 7 ][22.58%]
4.Кинув(ла)[ 4 ][12.90%]
Усього відповідей: 31
Oleg Дата: Вівторок, 02.12.2008, 19:19 | Повідомлення # 16
Супер-модералісімус
Група: Адміністратори
Репутація: 13 []
Статус: Прогулює
То якого... мені батьки заборонили курити кальян?))))

А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
І всюди гарні краєвиди, -
На дротах москалі висять,
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів, шовіністів,
І всяких Путінів - козлів.
І я щасливий у Москві

Yarema Дата: Вівторок, 02.12.2008, 19:23 | Повідомлення # 17
Людина
Група: Користувачі
Репутація: 2 []
Кальян дужжжжжжже шкідливий!!! То вже доказано світовими вчуними, просто ти його полюбе не мож так часто курити як сигарети. Завзяті курці курять щонайменше що півгодини, а то і частіше.....(особисто таких знаю)
Якби ти так курив кальян то в тебе легені би просто злиплись))
Читав колись статтю.... Точно не памятаю де тому не викладу, але суть її була в тому, що принцип кальяну в тому, що дим який проходить через охолоджену рідину(ВОДУ, бо доречі оригінальні кальяни тільки на воді!! wink повинен очищатись від нікотину. Але вчені довели шо то просто анріал, бо дим, який нагріває розпечене вугілля, просто не встигає охолодитись! =)
Але я кальян всеодно дуже лю!!!!!!!))))) Такшо куріть, і не думайте про то бо не отримаєте насолоди wink

Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай !

Bober Дата: Вівторок, 02.12.2008, 21:39 | Повідомлення # 18
Модер
Репутація: 17 []
Навпаки некуріть і навіть не беріть тої гитоти до рук(сигарети) та і кальяном не бавтесь бо там пів-кроку до сигарет

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Повідомлення редагував Bober - Вівторок, 02.12.2008, 21:41

Астра Дата: Четвер, 04.12.2008, 16:54 | Повідомлення # 19
Новачок
Репутація: 0 []
Я курю... Дуже часто вислуховую лекції про вплив куріння на жіночий організм...

А про запах - народ, якщо часто приймати душ і досить часто прати одяг, ну і крім того не курити по всій кватрирі та не залишати недопалки гнити в попільничці - його не буде...

amor tussique non celantur

Bober Дата: Четвер, 04.12.2008, 17:11 | Повідомлення # 20
Модер
Якщо Ти куриш 3 штучки тоненьких супер легких R-1 на тиждень то може і так. А шкода організму всеодно є. Просто тобі вирішувати як шкодити своєму здоров"ю.

Астра Дата: Четвер, 04.12.2008, 17:46 | Повідомлення # 21
Новачок
Quote (Bober)
Якщо Ти куриш 3 штучки тоненьких супер легких R-1 на тиждень то може і так

не три, не R1 і не на тиждень... Але запах - ну він же не у шкіру в"їдається. Одяг та волосся...

Quote (Bober)
А шкода організму всеодно є. Просто тобі вирішувати як шкодити своєму здоров"ю.

Про шкоду - так ніхто ж і не сперечається... І агітацію ніхто не проводить... А житття - це хвороба, що завжди закінчується летально smile

А вмирати здоровим шкода)))

Повідомлення редагував Астра - Четвер, 04.12.2008, 17:47

Bober Дата: Четвер, 04.12.2008, 18:43 | Повідомлення # 22
Модер
Цікава логіка у волосся вїдається, а в шкіру ні. Як таке можливо??????????

Oleg Дата: Четвер, 04.12.2008, 19:48 | Повідомлення # 23
Супер-модералісімус
звичайно що вїдається... мене колись на тому батьки і впіймали((

А я гуляю по Москві,
Повсюди чути нашу мову,
Нема ляхів і москалів,
І я щасливий у Москві

Астра Дата: П`ятниця, 05.12.2008, 10:08 | Повідомлення # 24
Новачок
Quote (Oleg)
звичайно що вїдається... мене колись на тому батьки і впіймали((

А точно не від того, що одяг пропах?

Додано (05.12.2008, 10:08)
---------------------------------------------

Quote (Oleg)
Куріння в наш час дуже популярне серед молоді,та не всі розуміють що сигарети не тільки забирають наше здоров’я а й гроші. Яка ваша думка про куріння?

Ше таке питання? А чого ми лише про куріння? А вживання алкоголю зараз не таке популярне серед молоді? "Трава"?

До речі, питання про куріння некоректно поставлено. Такі запитання мають за мету маніпуляцію... Бо - якою може бути думка - ніхто ж не заперечить, що куріння шкідливе. На пачках цигарок написано))) Тим не менше люди курять, знаючи про шкоду і ризики. Чому?

Venus_†_Doom Дата: П`ятниця, 05.12.2008, 17:21 | Повідомлення # 25
Новачок
Репутація: 1 []
neo, про смерть у віці 30-40 років це неправда. В мене тато курить з 6-ти років, стаж в нього трохи менше 50-років.

На рахунок впливу оточуючих. Це залежить від кожної окремої людини. В мене в родині курять і мама, і тато, курив дід і двоюрідні брат з сестрою теж курять. Я курила, так. Десь з класу 9 до кінця 11. Не родина на мене вплинула. Та і друзі тут ні в чому не винні. Просто я тоді так хотіла. Якби не хотіла - не курила б, тому не вважаю вислів "він/вона мене навчив/ла" виправданням. Як поступила - кинула курити, а друзі курять далі.

Я ніколи не стану витягути в людини з рота сигарету, навіть в друга. І я не вважаю це невтручанням, чи чимось поганим. Просто нічого від таких дій не зміниться. Мені сигарети ламали знайомі, так само виривали з рук і рота. А був результат? Все одно, поки самій не набридло так проводити час, не кидала. Причому залежності в мене на диво не було.

Не скажу, що ніколи не візьму до рота тої трутки, бо іноді можу і сама запропонувати сходити на кальян, чи купипти якусь сигару. Але перш ніж таке робити просто задумайтесь, чи воно того вартує. А радити комусь і осуджувати завжди легко, поки не опинишся на його/її місці.

Несчастен тот, кто не обладает фантазией, тот, кто все происходящее воспринимает однобоко, вяло, безысходно; жизнь заключается в постоянном качании маятника; пусть наше время бросает и треплет этот маятник с каким угодно широким размахом, пускай мы впадаем иногда в самое мрачное отчаяние, только пусть качается маятник, пусть он даст нам взлететь иногда из бездны отчаяния на вершину радости.
Александр Блок

Oleg Дата: П`ятниця, 05.12.2008, 17:47 | Повідомлення # 26
Супер-модералісімус
Астра, я думаю тому що люди створили собі такий стиль "людина з сигаретою" і кому він підходить той його і обирає. До прикладу так як колись люди з люлькою в руках створювали розумний вигляд, це в першу чергу пішло від Шерлока Холмса)))Або ж друга моя версія щоб просто вбити час і зайняти себе чимось

А я гуляю по Москві,
Повсюди чути нашу мову,
Нема ляхів і москалів,
І я щасливий у Москві

Liquorrhoea Дата: П`ятниця, 05.12.2008, 19:30 | Повідомлення # 27
Людина
Репутація: 1 []
цікава штука, шо часто причиною куріння для жінки є робота в "чоловічій сфері". от, наприклад, по статистиці серед факультетів універу найбільше курять дівчата-юристи...

культуролог, блін... ;)

neo Дата: Субота, 06.12.2008, 12:55 | Повідомлення # 28
Новачок
Репутація: 2 []
нє но може таке бути шо в 40 років дуже погано буде дихалка sad В мене дід помер в 2005 cry він в день пачку викурював і в 72 в нього зявилася чорна пляма cry на легені і лікарі не могли це пояснити cry (а якщо будете курити не пачку а дві в день або більше ...)

NEO

Napoleon Дата: Субота, 06.12.2008, 14:04 | Повідомлення # 29
Новачок
от якби відпускали старшокласників на двір курити, то діти би мали б де попісяти в туалеті ) + не дихали тим димом який іде по всій школі, я не розумію директора на рахунок того питання
2 якшо він каже шо охорона шоб не випускати нікого, можна подумати якшо я не хочу іти на урок, а мене охорона не випустила, то можна подумати я би шось навчився, я ж ітак не хотів іти на той урок, і прийшов тоді на нього тупо з метою відсидіти, і ше й від дурки почнеться теліпання нервів вчителям від нічого нероблення dry dry dry

Додано (06.12.2008, 14:04)
---------------------------------------------
от якби відпускали старшокласників на двір курити, то діти би мали б де попісяти в туалеті ) + не дихали тим димом який іде по всій школі, я не розумію директора на рахунок того питання
2 якшо він каже шо охорона шоб не випускати нікого, можна подумати якшо я не хочу іти на урок, а мене охорона не випустила, то можна подумати я би шось навчився, я ж ітак не хотів іти на той урок, і прийшов тоді на нього тупо з метою відсидіти, і ше й від дурки почнеться теліпання нервів вчителям від нічого нероблення dry dry dry

Max Дата: Субота, 06.12.2008, 16:57 | Повідомлення # 30
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Репутація: 4 []
А чого то в темі куріння?

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук: