[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Куріння
Ви курите?
1.Так.[ 9 ][29.03%]
2.Ні.[ 11 ][35.48%]
3.Ніколи не пробував(ла).[ 7 ][22.58%]
4.Кинув(ла)[ 4 ][12.90%]
Усього відповідей: 31
Oleg Дата: Понеділок, 01.12.2008, 23:41 | Повідомлення # 1
Супер-модералісімус
Група: Адміністратори
Репутація: 13 []
Статус: Прогулює
Куріння в наш час дуже популярне серед молоді,та не всі розуміють що сигарети не тільки забирають наше здоров’я а й гроші. Яка ваша думка про куріння?

А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
І всюди гарні краєвиди, -
На дротах москалі висять,
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів, шовіністів,
І всяких Путінів - козлів.
І я щасливий у Москві

Ramon Дата: Вівторок, 02.12.2008, 00:45 | Повідомлення # 2
Майже модер
Група: Користувачі
Репутація: 7 []
Ніколи за 20 років непробував тої гидоти і думаю непопробую!!

Британська газета The Economist оприлюднила дослідження компанії ERS щодо кількості затятих курців у різних країнах світу. Попри масштабні застережні та запобіжні заходи європейські держави займають 18 із 20 найвищих щаблів за річною кількістю викурених сигарет на одну людину.

Всі рекорди побила сонячна казкова Греція, де за рік на громадянина припадає понад 3000 цигарок (більш ніж 8 на день). Не відстає від неї Україна, котра розташувалась на другій сходинці. У нас на громадянина припадає понад 2500 сигарет – майже 7 щоденно. (Дані дослідження щодо куріння у Києві, проведеного «Першою рейтинговою системою» 11-14 травня 2008 року, можна отримати тут.) Замикає сумну трійку Словенія, де курять лише трохи менше, ніж в Україні.

У багатих європейських державах ситуація дещо краща завдяки великим штрафам, забороні куріння у громадських місцях та постійним попередженням про шкоду паління. Проте в Іспанії, схоже, людям важко відмовитись від цієї шкідливої звички, тому країна посідає 9 місце у «чорному списку». Кубинці палять менше за американців, хоча, певно, це пов’язано більше з тим, що остров’яни надають перевагу сигарам.

Прикріплення: 1762272.jpg(80Kb)

Viktor_Davyda Дата: Вівторок, 02.12.2008, 06:46 | Повідомлення # 3
Людина з великої букви
Репутація: 1 []
Я курю з 10 років.......почав курити бо всі навкруг то робили а тепер кинути не можу......Чесно сказати воно на мое здоровя не дуже мае ефект бо я весьчас в спорті.......В тиждень доларів 20 трачу на сигарети(ше коли в Україні жив то десь 30 гривень)........Я так на це дивлюся, якшо в тебе є лишні гроші і тобі всеодно на свое здоровя то да можеш курити.

"I am the stone that the builder refused, i am the visual the inspiration that made lady sing the blues, Im the the spark that makes ya idea bright, the same spark thats lights the dark so that you can kno your left from your right, I am your balliot in the box to bullit, in the gun the inner glow that lets you kno to call your brothers son, The story that just begun the promise that was to come, Imma remain a soldier till the war is won !-

Oleg Дата: Вівторок, 02.12.2008, 08:44 | Повідомлення # 4
Супер-модералісімус
В мене брат тоже курить і спортсмен,бігає кроси як має бути і навіть не задихується)))То вже залежить від організму. Правельно Вітька сказав ми підлітки просто піддаються поганому впливу,або беруть неправельний приклад.

ORION Дата: Вівторок, 02.12.2008, 09:17 | Повідомлення # 5
3а4оТний
Репутація: 9 []
ну.....починаєш ккурити,бо дурний і береш приклад з когось,можливо батька чи старшого брата.....))))
взагалом я не бачу в цьому чогось надзвичайно страшного,адже правильно курці помирають,але більшісьть з них водночас наркомани і алкоголіки(((((

Чітера не попадають ні врай,ні в пекло,вони попадають в БАН...

Bober Дата: Вівторок, 02.12.2008, 09:20 | Повідомлення # 6
Модер
Репутація: 17 []
Просто шкода здоров"ю відчувається через років 6-7 як у мене!!!!!!!!!!!!!! З"являється задишка, кашель,жовтіють зуби, сморід і т.д. Тому хто ще не почав то і неберітся

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Oleg Дата: Вівторок, 02.12.2008, 09:37 | Повідомлення # 7
Супер-модералісімус
Доречі мене аж нервує коли якийсь малий скурив дві сигарети його питаються:"Чого ти куриш ?"
Він каже:"Я вже не можу кинути"))))То брєд!!!

Bober Дата: Вівторок, 02.12.2008, 10:16 | Повідомлення # 8
Модер
може кинути кожен питання чи хоче??????
це звичка а не залежність , коли нема що робити зразу беру сигарету в вруки

Oleg Дата: Вівторок, 02.12.2008, 13:25 | Повідомлення # 9
Супер-модералісімус
О я доречі давно хотів взнати,а кальян шкідливий чи ні?

А я гуляю по Москві,
І бачу пам’ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.
Величний пам’ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І люблять всі мій автомат.
І всюди гарні краєвиди, -
На дротах москалі висять,
Нема вже в світі комуністів,
Нема ляхів і москалів,
Немає негрів, шовіністів,
І всяких Путінів - козлів.
І я щасливий у Москві

Viktor_Davyda Дата: Вівторок, 02.12.2008, 14:05 | Повідомлення # 10
Людина з великої букви
Oleg, zalezhno sho kyrush cherez nyogo :)....ny vobshe yvlikatesya ne treba

Додано (02.12.2008, 14:05)
---------------------------------------------
Bober, da tu pravuj no v deyakuh lyudej(takuh yak ya) prosto sulu voli nema shob kunytu......a sho seryozno tobi na zdorovya dalo?bo ya vzhe 6 rokiv kuryu she ne vidchuvayu nichogo

"I am the stone that the builder refused, i am the visual the inspiration that made lady sing the blues, Im the the spark that makes ya idea bright, the same spark thats lights the dark so that you can kno your left from your right, I am your balliot in the box to bullit, in the gun the inner glow that lets you kno to call your brothers son, The story that just begun the promise that was to come, Imma remain a soldier till the war is won !-

Liquorrhoea Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:13 | Повідомлення # 11
Людина
Viktor_Davyda, а як шодо пасивних курців, які вдихають на тебе димок?

я особисто категорично негативно ставлюся до куріння. з собою в мене проблем нема )
а от в тих, хто курить коло мене доводиться деколи видерати сигарети з писка )))) але то крайня міра, коли слова зовсім не доходять...

для Oleg:

Вред от курения кальяна

Каждый курильщик кальяна "с Каляном" должен иметь в виду, что

кальян не является безопасной альтернативой курению сигарет
за обычный одночасовой сеанс курения кальяна человек вдыхает в 1000—2000 раз большее количество дыма по сравнению с выкуренной сигаретой

кальянный дым, даже пройдя через водяной фильтр, содержит большое количество частиц токсичных веществ, в том числе окиси углерода, солей тяжёлых металлов и химических соединений(например талий), вызывающих рак

ни водяной фильтр кальяна, ни прочие дополнительные средства защиты не обеспечивают безопасности курения кальяна для здоровья и не исключают возникновения зависимости

общее использование мундштука кальяна несколькими курильщиками содержит риск заражения каким-либо тяжёлым инфекционным заболеванием, в том числе туберкулёзом и воспалением печени

нахождение в обществе курителей кальяна такое же пассивное курение, оно угрожает здоровью некурящего, оказывая действие, равносильное пребыванию в помещении, задымлённом сигаретой. При этом добавляются продукты сгорания используемого в качестве горючего вещества для кальяна древесного угля в виде окиси углерода и других химических соединений (например, оксид талия). (с)

можеш ше тут дочитати http://infostore.org/info/3162694?refer=3161750&rs=2

Додано (02.12.2008, 16:13)
---------------------------------------------
раз флудити, то флудити )))))))))

ше з іншого джерела:

Учёные из Египта развеяли миф о том, что курение кальяна гораздо менее вредно для здоровья, чем обычные сигареты. Об этом пишут местные СМИ.

Ранее считалось, что табачный дым в кальяне наносит меньший вред, чем сигаретный, так как фильтруется водой и остывает, перед тем, как попасть в легкие курильщика.

Группа египетских медиков и инженеров решила проверить, насколько верны подобные утверждения. Для этого был сконструирован специальный аппарат, состоящий из цилиндра, объем которого соответствует объему легких человека, и двигающегося внутри поршня, который имитирует вдыхание и выдыхание табачного дыма. Прибор сконструирован так, что после полного цикла движения поршня в нем остается ровно столько дыма, сколько оседает в легких курильщика. Этот дым, в свою очередь, подвергается физическим и химическим анализам.

При этом ученые провели немало времени, наблюдая за курильщиками кальяна, чтобы определить, сколько времени уходит на курение, и как долго задерживается дым в легких после затяжки. Все эти данные были обработаны и введены в компьютер, который управляет аппаратом, имитирующим курение кальяна.

Результаты исследования показали, что потребление всего 25 граммов табака с помощью кальяна эквивалентно выкуриванию 60 обычных сигарет. То есть выкуривание обычной порции кальянного табака наносит не меньше вреда, чем три пачки сигарет.

Далее ученые установили, что температура тлеющего угля и дыма в кальяне составляет более 450 градусов по Цельсию, поэтому, проходя через воду, дым не успевает остыть до безопасной температуры.

Наконец, учёные сделали вывод о том, что постоянное вдыхание 500-600 кубических сантиметров дыма приводит к утрате эластичности легких, в результате чего они увеличиваются и теряют способность эффективно избавляться от вредных веществ.

Изобретение египетских ученых уже вызвало интерес за рубежом, в том числе во Всемирной организации здравоохранения. Местные СМИ прогнозируют, что египетская разработка может стать основой для будущей борьбы с курением кальяна во всем мире.

По сообщению РИА-Новости.

культуролог, блін... ;)

Повідомлення редагував Liquorrhoea - Вівторок, 02.12.2008, 17:14

neo Дата: Вівторок, 02.12.2008, 16:42 | Повідомлення # 12
Новачок
Репутація: 2 []
На мій погляд куріння це повне ЛАЙНО нікому нераджу (будиш курити помреш в 30-40 років) я так думаю!!!!

NEO

Yarema Дата: Вівторок, 02.12.2008, 18:10 | Повідомлення # 13
Людина
Репутація: 2 []
neo
Ти знаєш хоч одну людину яка померла від сигарет до 40 років?
В мене дід наприклад курить десь порядка 50 років і ше як огурчік!)))
Хотя на рахунок смороду я погоджуюсь.... Запах повірте навіть після 10 років куряння буде від вас, ну точно не як від Chanel!!)))))
А так то в кожного э своя голова на плечах =) Я проти курыння, бо просто не бачу резону.. Воно нычьо не даэ =)

Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай !

Bober Дата: Вівторок, 02.12.2008, 18:44 | Повідомлення # 14
Модер
Абсолютно підтримую, хоч сам курю пачку в день.

Bober Дата: Вівторок, 02.12.2008, 18:46 | Повідомлення # 15
Модер
Oleg, кальян ненастільки шкідливий як сигарети, але найголовніше у його популярності, відсутність залежності.

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куріння » Куріння
Сторінка 1 з 41234»
Пошук: