[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Гроші » Гроші у нашому житті
Гроші у нашому житті
Liquorrhoea Дата: Неділя, 30.11.2008, 17:50 | Повідомлення # 16
Людина
Група: Користувачі
Репутація: 1 []
Статус: Прогулює
дуже часто меценатством займаються з подальшою вигодою для себе. то вже в них в крові: гроші мають робити гроші.
хоча бувають і винятки, але вкрай рідко sad

культуролог, блін... ;)

Ramon Дата: Вівторок, 02.12.2008, 00:23 | Повідомлення # 17
Майже модер
Репутація: 7 []
Liquorrhoea, ну звичайно ,що без вигоди він би цим незаймався це з одного боку..а з другого боку це він робить 50 на 50 бо ще любить цей стиль музики+на Українській мові tongue

Liquorrhoea Дата: Вівторок, 02.12.2008, 00:50 | Повідомлення # 18
Людина
Репутація: 1 []
то не Рогуцький часом? smile бо той дядько, впринципі, і без грошової вигоди для себе спонсорує всякі українські концерти і т.п. Але тут присутній елемент піару. (якшо я правільно розумію його стратегію))

культуролог, блін... ;)

Астра Дата: Четвер, 04.12.2008, 17:09 | Повідомлення # 19
Новачок
Репутація: 0 []
Шкодую, за часами, коли була на батьківському забезпеченні і могла собі дозволити побути ідеалісткою... Народ, без грошей ніяк... Гроші роблять нас залежними... Про мільйон? Спірне питання, краще промовчу... Все залежить від того наскільки і для яких цілей той мільйон був би потрібен...

amor tussique non celantur

Повідомлення редагував Астра - Четвер, 04.12.2008, 17:10

Vovanu4 Дата: П`ятниця, 05.12.2008, 19:16 | Повідомлення # 20
Новачок
народ хто хоче послухати про гроші гляньте фільм
"Гроші піраміда боргів" "Деньги - пирамида долгов" "Money As Debt"
якшо хтось в аірбіті то він є на фільм сервері.

ORION Дата: Неділя, 22.03.2009, 21:36 | Повідомлення # 21
3а4оТний
Група: Адміністратори
Репутація: 9 []
Я до речі довго роздумував над цим запитанням......гроші....вони дають владу....і перевагу над іншими,ти можеш дозволити собі більше ніж інший!
Але завжди згадую відому цитату з мого улюбленого фільму "Брат2",так от я думаю що сила не в грошах а в правді...хоч як це по дитячому і банально не звучало.....життя ж то як зебра...ДУже мало багатих людей які заробили чесно свої маєтки,переважно це афери і розводи,а якщо знайдетьтся людина яка захоче відімстити...мертвому гроші нідочого!
2.За мільйон я б не продав тільки те що мені дійсно дороге......гроші дійсно роблять нас залежними,але можна мати багато грошей і не бути щасливим...а можна все життя прожити не маючи нічого але маючи хорошу сім’ю чи ще щось і бути в 100 раз щасливішим!

Чітера не попадають ні врай,ні в пекло,вони попадають в БАН...

Bober Дата: Вівторок, 07.04.2009, 21:03 | Повідомлення # 22
Модер
Група: Адміністратори
Репутація: 17 []
Гроші розвивають нашу фантазію, куди їх потратити. Нема грошей нема мрій і фантазій. ТОДІ І ШУКАЄМО щастя в чомусь іншому.

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Ramon Дата: Четвер, 10.09.2009, 16:33 | Повідомлення # 23
Майже модер
Репутація: 7 []
Bober, ну якщо і того і того нема..то знов вертаємся до питання грошей..і ти думаєш..якби вони були тоб було б добре..і фантазія появилася і тд..хіба ні???

polystu Дата: Неділя, 16.05.2010, 01:37 | Повідомлення # 24
Новачок
))) Гроші всього лиш інструмент, який забезпечує ту чи іншу степінь свободи в нашому суспільстві...
2 Ramon, правда, треба скупати не золото окремо, а дорогоцінні метали (срібло, платину та ін.)))
Ціність сьогодні мають зовсім не гроші, а інформація...знайомства... Гроші всього лиш дають можливість купити аьтернативний час інших людей і цим забезпечити нашу свободу, оскільки одразу вивільняється час... ваш персональний...а цініше його немає нічого (його можна провести з коханою людиною, чи друзями, і т.д.). Люди забувають про це і тоді починають втрачати найцініше в їхньому житті те , що ніколи вже неповернеш...

Повідомлення редагував polystu - Неділя, 16.05.2010, 01:37

Iris Дата: Неділя, 13.02.2011, 05:03 | Повідомлення # 25
Новачок
Однієї і єдино правильної відповіді, думаю, немає. Все вирішує ставлення конкретної людини до грошей. Якщо багатство для когось стає ідеєю-фікс - не дивно, що людина стає рабом цієї ідеї. А якщо хтось сприймає гроші суто як засіб реалізації своїх потреб - без захланності, зажерливості, зацикленості - думаю, проблем не мало б виникати.
Зрештою, чому комусь достатньо двох гривень у кишені, щоб оплатити проїзд у маршрутці (і при тому ця людина цілком щаслива), а комусь мало двох мільярдів на банківському рахунку (плюс постійний страх за своє майно)? Знаю, банальне риторичне запитання, але... власне, що риторичне. Тобто відповідь не важко знайти самому. Шукайте wink

Не бійтеся цієї гранати... Вона ручна...

Повідомлення редагував Iris - Неділя, 13.02.2011, 05:10

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Гроші » Гроші у нашому житті
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: