[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куток для випускників » Досягнення після школи
Досягнення після школи
Max Дата: Понеділок, 01.12.2008, 21:09 | Повідомлення # 1
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Група: Адміністратори
Репутація: 4 []
Статус: Прогулює
Випускники, поділіться зі своїми досягненнями по закінченню школи. Розкажіть як Вам школа допомогла у житті, які Ви допустили помилки в школі, про які тепер шкодуєте, тощо. Поіділіться з молодшим поколінням)))

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Yarema Дата: Понеділок, 08.12.2008, 20:22 | Повідомлення # 2
Людина
Група: Користувачі
Репутація: 2 []
ой всього не памятаю вже =) cool
Та багато дурниць, звичайно в школі наробив, деколи просто виходило погано, коли я хотів зробити добре....
Але школа впринципі багато в чому допомогла мені, особливо в спілкуванні з людьми, розумінням життя(хоча б на декілька відсотків)), навчила трохи викручуватись, бо і то, повірте, в житті треба вміти... =)
Досягнути толком то ше нічого і не встиг бо тільки поступив, але я надіюсь що ше все попереду..))
Повірте в нас дуж класна школа!! Навіть зі всіма її недоліками, вона завжди буде зе бест!) Плюсів просто набагато більше +)
Особливо приємно було коли мені просто знайомі з "центравых" шкіл розказували мені про мій же випускний)))))) biggrin
"прікінь, та вони там таке.....")) Одним словом самі скоро побачите wink

Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай !

Triela Дата: Субота, 17.01.2009, 14:10 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 0 []
З моменту мого закінчення Школи, прошло вже трохи багато часу))))))
Я закінчувала в 2001-му році.
Незнаю як зараз, але тоді, в період мого навчання, СШ 93 була одною з найсильніших шкіл. Думаю саме завдяки цьому я ,немаючи ніякої медалі, змогла закінчити Прикладну математику на дипломом з відзнакою, обійшовши тих хто мав золоті медалі ))))))))
Хороша база має велике значення)))))

Ты как хочешь, а я поехала
(целую, твоя крыша)

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Куток для випускників » Досягнення після школи
Сторінка 1 з 11
Пошук: