[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Психологія » Яких людей я не люблю
Яких людей я не люблю
yura Дата: Субота, 29.11.2008, 18:17 | Повідомлення # 1
Завойовник кіберпростору
Група: Адміністратори
Репутація: 6 []
Статус: Прогулює
Ідеальних людей, як правило, не буває. Та й звідки вони візьмуться, коли навколо переважає один негативізм. І з цим треба змиритися - намагатися з розумінням ставитися до недоліків людей (маю на увазі внутрішніх - їхній характер, поведінку).
Проте є така категорія людей, до яких у мене ну аж ніяк не може бути нормальне людське ставлення. Отже, яких людей я не люблю:
Брехливі. Хронічно не переношу людей, які постійно обманюють. Причому часто помічаю, що зазвичай їхня брехня не несе жодної вигоди чи користі для самого брехуна. Для деяких людей брехня - це уже повсякденний атрибут, свого роду стиль життя. Вони брешуть на кожному кроці, інколи самі плутаються у своїй брехні і навіть починають у неї вірити. І найбільш кумедно, що коли вони починають розказувати чергову історію на зразок “як я пив горілку з прибульцем” або “Віталій Кличко мій троюрідний брат “, а ти кажеш, що це все вигадки, то ті у відповідь завзято б’ють себе у груди і починають клястися: “Це чистісінька правда, от не віриш, сам у них спитай.”
Горді (або ж пихаті). Часто зустрічаються такі, які вважають себе пупом Землі і думають, що всі їм мають кланятись і цілувати руки. Хоча зовсім недавно ця ж людина ходила з тобою до школи, вважала тебе своїм другом; вона сиділа з тобою за партою і списувала в тебе домашні завдання. А зараз, не те, що не привітається, а навіть і не гляне в твій бік. Проте не варто забувати, що як ти ставишся до людей, так і до тебе будуть ставитися.
Пустослівні. “Не кидай слів на вітер,” - так каже народна мудрість. Чим більше ти говориш і чим менше робиш, тим більше отримуєш зневагу людей до себе. Особливо яскравий приклад - наші депутати. На словах ми всі герої, а як прийде діло до міри, то починаються проблеми: то те заважає, то інше. Тому ніколи не обіцяй те, чого не зможеш зробити.
Корисливі. Ці люди живуть живуть лише задля себе. І вони ніколи нічого тобі просто так не зроблять, у всьому бачать якусь вигоду і просити у них допомоги марно. Лише за умови, що за цю допомогу ти добре віддячиш. До речі, таких людей ще можна назвати жадібними. У таких, зазвичай, дуже мало друзів. Воно й не дивно.
Не можу терпіти таких людей і навіть не можу зрозуміти їхньої поведінки. Думаю, не я один…

Ramon Дата: Субота, 29.11.2008, 18:28 | Повідомлення # 2
Майже модер
Група: Користувачі
Репутація: 7 []
Ну зазвичай 1 ша хвилина розмови з незнайомою людиною розкриває..хто вона єєє, і з кими ти маєш справу... surprised
Про депутатів тут все за себе говорить..чим більше пеньонз тим більше їх....

CmiT Дата: Субота, 29.11.2008, 18:40 | Повідомлення # 3
Я тУтА зАвЖдИиИиИ!!!=)
Група: Модертори
Репутація: 3 []
з першим полюбе згідний тим більше коли то розказують вже не малі діти а особи 16-19р.
наприклад "На новий рік ми так пили, поки не підїхали менти, бухі встельку, забрали двох наших в бобік, а потім ми почало копати по мусаровозі вони повиходили, ми зними перетерли і вони відпустили наших")))

або ще одна "реальна" історія=) "Був на Різдво в селі, а там мій дядько гнав самогонку) коли понюхав думав очі повилазять) а коли запхали в банку спиртометр то там щвиденько смужка ртуті, чи чого там, швиденько рухалась до верху і перетнувши позначку 100 градусів він тріс)))
На рахунок другого, про гордих і пихатих з тобою до школи ходив, за одною партою сиділи, домашнє списував, але завжди радий зустрічі! і вважаю тупарило було б не поздороватись з другом=)

ти не один!!!=)ггГг)=)

ТуТа Я гЛаВнИй, пІсЛя АдМінІв!!!=)

Max Дата: Субота, 29.11.2008, 18:40 | Повідомлення # 4
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Репутація: 4 []
Не правда, чим більше ти спілкуєшся з людиною, ти більше ти про неї взнаєш. Перша думка оманлива!!!))))

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

Bober Дата: Субота, 29.11.2008, 22:10 | Повідомлення # 5
Модер
Репутація: 17 []
а я нелюблю наглих ламати таких треба

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

Ramon Дата: Субота, 29.11.2008, 22:47 | Повідомлення # 6
Майже модер
наглі як танки проходять поза чергою....з предлогом (мені тільки запитатися) angry

Bober Дата: Субота, 29.11.2008, 23:14 | Повідомлення # 7
Модер
це ще дрібнички, буває наглість підсилена владою

Max Дата: Понеділок, 01.12.2008, 17:02 | Повідомлення # 8
Комп’ютерний ГЕНІЙ
Репутація: 4 []
Да, шо правда, то правда

Не кажіть мені шо робити, і не скажу вам куда йти!!!

yura Дата: Вівторок, 02.12.2008, 09:36 | Повідомлення # 9
Завойовник кіберпростору
Репутація: 6 []
а ше я не люблю лицемірів. ВІн ніби тобі друг, розуміє тебе. А зайде за кут і розказує про тебе шось погане. ненавижу!

Bober Дата: Вівторок, 02.12.2008, 10:18 | Повідомлення # 10
Модер
ну натура така людська, він просто говорить про когось погано бо хоче здаватись добрим на чийомусь фоні

sister Дата: Субота, 06.12.2008, 19:41 | Повідомлення # 11
Новачок
Репутація: 29 []
щодо "наглих" , то реально вони багато чого в цьому житті досягають, недарма кажуть " наглість- друге щастя", тому я бажаю кожному мати трішки наглості в своїх серцях ( але в міру)... happy

щодо мене, то я не люблю людей перечислених Юркою...
...тих які занадто високої про себе думки: пацанчиків , які не знімають цінників з своїх штанів, щоб всі бачили які вони дорогущі; розмальованих ніби на маскарад фіфачьок, що з них та штукатурка аж сиплеться; і просто малих в яких батьки олігархи і вони вже точно знають ким вони будуть в майбутньому.... wink

cjom*LU*cjom

Ramon Дата: Субота, 12.09.2009, 12:17 | Повідомлення # 12
Майже модер
Еххх..тре зі всіма вживатись..бо вони нас оточують і теж люди=)) cool

Iris Дата: Неділя, 13.02.2011, 05:34 | Повідомлення # 13
Новачок
Репутація: 0 []
Quote (sister)
недарма кажуть " наглість- друге щастя"

А тупість - перше haha І до того ж дуже часто вони поєднуються в одній людині haha Розумію, sister, - самій на таких щастить sad
Вердикт: ставити на місце - без всяких сумнівів! Правда, ще, диви, образиться і відімстить... Тут обережним треба бути wink
Я не люблю лицемірів і підленьких. Просто гадость. Коли людина тільки й здатна на те, щоб втертися в довіру, а потім увігнати ножа в спину... а це взагалі людина?? blink Те саме з "типу друзями", які готові кинути тебе у першій же критичній ситуації, лиш би своя шкура ціла була... Шкода, що таких якраз з першого погляду не визначиш sad
І підлиз не люблю. Та сама історія.
А пупи землі і брехуни - як на мене, не так у же й страшно (хоча неприємно - згідна)... Принаймні тут очевидно, що в людини є якісь комплекси, які вона вперто намагається замаскувати... І відразу видно, з ким ти маєш справу і чого від нього можна очікувати, розумієш, як реагувати на його поведінку. Сюрпризів менше. Хоча...

Не бійтеся цієї гранати... Вона ручна...

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Психологія » Яких людей я не люблю
Сторінка 1 з 11
Пошук: