[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: yura, Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Суспільство ССЗШ №93 м.Львова » Вигляд нашої школи
Вигляд нашої школи
Bober Дата: Четвер, 04.12.2008, 19:20 | Повідомлення # 16
Модер
Група: Адміністратори
Репутація: 17 []
Статус: Прогулює
Щось я тебе не зрозумів, поясни тоді до чого ти це писала????????????????????????????????????

єсть человек-єсть проблема, нет человека-нет проблемы

sister Дата: Четвер, 04.12.2008, 19:23 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 29 []
до того, що для того щоб щось міняти треба не просто моє бажання " прийшла взяла і повішала", для цього потрібно міняти все кардинально! а для таких змін наша школа,як на мене , зараз не готова , до того ж економічна криза...брр...де кошти взяти?

cjom*LU*cjom

Повідомлення редагував sister - Четвер, 04.12.2008, 19:24

neo Дата: П`ятниця, 05.12.2008, 19:07 | Повідомлення # 18
Новачок
Репутація: 2 []
Нє реально якщо шось робити то вже треба все робити а то буде так виглядати ода стінка зроблена а друга нє і т.д. dry

NEO

Yarema Дата: Понеділок, 08.12.2008, 20:30 | Повідомлення # 19
Людина
Репутація: 2 []
Народ ви ше напевне страшних шкіл не бачили ))) biggrin
От позаки дають вас писати ЗНО десь на майорівку, чи на Пасічну от і будете знати...
Я в на науковій мову здавав ( №5 помоєму) то таке вреження шо колонія неповнолітьніх...)
НАРОД!!! В НАС В БІЛЬШОСТІ КАБІНЕТІВ ПАРКЕТ!!!!!))
Ви собі не шарите шо то означає для інших шкіл, де не всюди новий лінолеум, ще і весь продірявлений tongue
Правда круто би було якби ми собі дах як №90 забабахали =) Але тоді готуйтесь до чаю в їдальні по $0,50))))
П.С. то я образно про чай!!))

Сбит с ног - сражайся на коленях, идти не можешь - лежа наступай !

Повідомлення редагував Yarema - Середа, 10.12.2008, 18:42

Triela Дата: Субота, 17.01.2009, 13:22 | Повідомлення # 20
Новачок
Репутація: 0 []
2Yarema
Це типу натяк - "Радійте з того, що маєте"?
Чи на те, що тре школу довести вже до дуже вбитого вигляду, щоб почати її покращувати?

.... я звичайно вже давно там небула, але скажу одне.... розмальовані стіни і вікна ( в період коли я вчилася ) мені дуже подобалися)))). Плюс хоча б помалювати її ззовні....

Ты как хочешь, а я поехала
(целую, твоя крыша)

Ramon Дата: П`ятниця, 11.09.2009, 08:09 | Повідомлення # 21
Майже модер
Репутація: 7 []
Школа як школа вже 21 рік мені майорить переді мною=))))
От а вікна то пластикові поставили но недоставили в спортивний зал...рррррррррр
Реальнот треба новий саркофаг на школу..якогось кольру веселки і тоді буде бест і на старшу школу+на молодшу!!

polystu Дата: Неділя, 16.05.2010, 02:16 | Повідомлення # 22
Новачок
Репутація: 0 []
))) нагадує про часи СРСР ((( Хоча є тут позитивний момент, оскільки стан школи і так кошмарний, то з першим снігом на його стінах учні тренуються в кидках сніжок на дальність і висоту)))), що не може не тішити biggrin
Так, що треба її перефарбувати...вище 10 метрів в яскравий колір, а знизу залишити все білим, або обставити пластиковими щитами, щоб учні могли проявляти свою творчість, якщо комусь не сподобається завжди можна зафарбувати білим кольором)))
В коридорах школи усе прибрати, що заважає активному відпочинку і спілкуваню учнів (всі стенди в класи разом з вазонками).
Що ж до світлин про , які казала sister, то можна почати всього лиш з одного коридору...просто трохи ініціативи зі строни адміністрації...і ефект буде на 100% позитивним. Як це зробити сподіваюсь не треба пояснювати, не впершому ж класі...
Навіщо ці формули, все одно на них майже ніхто не звертає увагу ( вони ж елементарні))))

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Суспільство ССЗШ №93 м.Львова » Вигляд нашої школи
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: