[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: yura, Bober 
Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Суспільство ССЗШ №93 м.Львова » Якби я був директором школи)))
Якби я був директором школи)))
Triela Дата: Субота, 17.01.2009, 13:34 | Повідомлення # 16
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 0 []
Статус: Прогулює
Мені подобалося коли Чикуленко був директором школи.... тоді була жилізна дисципліна ))))

В Японії наприклад при школі є купа гуртків і кожен учень повинен був бути кудись записаний, це розвивало таланти кожного окремого учня і взагалі.....
Була б я директором я б таке запровадила.........))))))))

Ты как хочешь, а я поехала
(целую, твоя крыша)

Ramon Дата: П`ятниця, 11.09.2009, 08:13 | Повідомлення # 17
Майже модер
Репутація: 7 []
Triela, ну ми не в Японії..тут діти зовсім різні..різна країна і тд.....
Чикуленко так можливо..от зараз бідака по Топольній ходить серце лікує..ато вже посадив його з тими дітьми!! wacko

polystu Дата: Неділя, 16.05.2010, 02:03 | Повідомлення # 18
Новачок
Репутація: 0 []
За Чикуленка було smile
Що ж до туалетів, то 250 тисяч))) то вже закруто...і 150 вистачило б з горою (проблема в усіх школах, що на кожному ремонті хтось обовязково наживеться, звісно не прямо...от наприклад є школа в іншому кінці Львова, так замість того щоб поставити вікна за 1500 грн., вони поставили вікна за 2500 грн. ті єї ж якості (((
Біля 90 школи є школа мистецтв, трохи далі музична школа...хто заважає директору налагодити діалог з ними...просто комусь лінь cry
За всі роки грошей на ці туалети стільки пішло, що можна було їх зробити вже зі срібла!!! biggrin
От би всі вчителі та й адміністрація, відмовились би від подарунків зі сторони батьків і скинулись на той самий тир...
Можливостей море, просто ніхто не хоче цим займатись...
Перше, щоб зробив на місці директора, то підписав би угоду з компанією , яка б обслуговувала їдальню і сама зробила там ремонт... (повірте якщо пошукати, то таких знайдеться багато), тимбільше на рівні міністерства чи райво це питання можна легко вирішити...
Друге поставив би декілька камер... охоронців заставив би відпрацьовувати свою зарплату... а не протирати штани... Налагодив би діалог з учнами, щоб почути проблеми і побажання кожного!!!
Інакше немає толку бути директором, оскільки прямий обовязок директора бути лідером і дбати про школу, вчителів і перш за все учнів!!!!!!!!!!!

Форум ССЗШ №93 » Форум ССЗШ №93 » Суспільство ССЗШ №93 м.Львова » Якби я був директором школи)))
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: